766/101
8 diverse væghængte spilleautomater i kasser af egetræ og rød- og sortmalet træ. 20. årh.s første halvdel. Variabele størrelser. H. 80/60. (8).
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Inventar og udstyr fra Tivoli, 3. februar 2007
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag