2413/903
Dansk møbeldesign
Et par lænestole af massiv eg, betrukket med grønt stribet uld. 1970'erne. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet.
Moderne kunst og design, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
15 bud