2104/​335

To lokkeænder af udskåret og bemalet træ. Til dekorationsbrug. 20. årh.s slutning. H. 14. L. 38. (2)

Mindre revner i træet.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

950 DKK

950 DKK
900 DKK