2444/244
12 teskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde samt tesi og sukkertang. J. Tostrup, Oslo, 20. årh. Vægt 238 g. (12+2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag
12 bud