2124/933
Ubekendt kunstner, 20.-21. årh.
Komposition. Usigneret. Skulptur af delvist udskåret træ. H. 78.
Naturlige revner i træet.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag