2103/92
Engelsk påklædningsstativ af mahogni med skuffer, bøjle og buksestang, dekoreret med udskæringer og beslag af messing. 20. årh. H. 121. B. 54. D. 46.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Løs i samlingerne. Finérskader.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud