1408/61
Carl H. Fischer (f. Horsens 1885, d. 1955)
Opstilling med sommerblomster i en vase. Sign. Carl H. Fischer. Olie på lærred. 55×68.
Minimale krakeleringer.
Ældre malerier og møbler, 17. februar 2014
Vurdering
Hammerslag
23 bud