2431/​44

Hjørnepanel stykke af bemalet træ, prydet med forgyldte skæringer i form af korn, blomster og bladværk. 18. årh. H. 133. B. 59. D. 27.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger og mindre afslag.

Fra i Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?