12116/333
Afrikansk maske af udskåret, patineret træ. Luba Songye stil. 20. årh. Ca. 32×21×15.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag