2312/769
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Komposition. Usign. Relief af keramik på plade af sortmalet masonit. 1960'erne. 51×81×8.
Moderne kunst og design, 21. marts 2023
Vurdering
Hammerslag
18 bud