2039/272
“Steamer trunk” kuffert til veteranbil af træ beklædt med skind og metalbeslag, 19. årh.s begyndelse. L. 106 cm. H. 46 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud