12027/​222

Tysk kaminur i kasse af valnøddetræ og med værk med månefase. Kvarterslag. Signeret Aug. Schatz & Söhne, 20. årh.s sidste halvdel. H. 30. B. 20. D. 15.

God stand.

Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

600 DKK

600 DKK
550 DKK
500 DKK