2040/623
Uffe Christoffersen (f. Hellerup 1947)
Tre kompositioner. Sign. Uffe Christoffersen 84, 25/50. Litografier i farver. Bladstørrelser 67×75. Uindrammet. (3)
Arket bølger.
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud