12039/105
Skrivepult af mahogni, opklappelig plade, herunder skuffe, greb og beslag af messing. 20. årh. H. 114. B. 67. D. 52.
Få brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag