11947/129
Gerhard Blom (f. Helsingør 1866, d. Birkerød 1930)
Landskab. Sign. Gerh. B. Olie på lærred. 71×61. Rammemål 88×80.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag