Sven Dalsgaard (f. Randers 1914, d. sst. 1999)
To kompositioner. 1988. Sign. Sven Dalsgaard 88, X/XII og VII/XII. Litografier i farver. Bladstørrelse 23×19 og 30,5×23. (2)
Den ene ramme med revner i glasset. Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
17 bud
1152914 (Autobud) | ||
855265 | ||
1152914 (Autobud) | ||
855265 | ||
1152914 (Autobud) | ||
855265 | ||
1152914 (Autobud) | ||
855265 | ||
1152914 (Autobud) | ||
855265 | ||
1152914 (Autobud) | ||
855265 | ||
1152914 (Autobud) | ||
802071 | ||
1152914 (Autobud) | ||
802071 | ||
1152914 |