1909/9022
Orientalsk tæppe i Tabriz design. Ubrugt/Aldrig anvendt. 21. årh. 276×181.(2966)
Dette emne handles i fuldmoms
Beverly Hills tæppe-ophørssalg, 25. februar 2019
Vurdering
Hammerslag