1918/1238
Attachémappe af sort laklæder, udvendig lomme, indvendig med ét rum samt lynlåslomme. H. inkl. håndtag 33. L. 40,5. D. 5 cm. Medfølgende bagageskilt samt nøgleringsetui med nøgle.
Alle mål er cirkamål. Fremstår med mindre alders- og brugsslitage, herunder overfladeridser. Ikke tilhørende nøgle samt etui medfølger.
Fashion, 1. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
25 bud