1950/​403
Et par kammerstager af kobber med ringhank. 19. årh. H. 7. Diam. 19. (2)

Be­skriv­el­se

Begge med reparationer. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019

Skulpturer & bronzer

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

750 kr.

750 kr.