1950/403
Et par kammerstager af kobber med ringhank. 19. årh. H. 7. Diam. 19. (2)
Begge med reparationer. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag