12034/​91

En lille sølvramme med profileret kant, af forsølvet udskåret træ. Med gl. glas og bagbeklædning. 19. årh. Lysmål 18,7×13,7. Rammemål 24,3×19,3.

Patina. I fin stand.

Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020

Vur­dering

1.200–1.500 DKK

Hammerslag

900 DKK

(Autobud) 900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK