12132/​43

Hee Welling

Gudmundur Ludvik

Seks stole model “Pato Wood Base” af formbøjet plast med stel af sortlakeret egetræ. Udført hos Fredericia furniture. H. 80. (6)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser.

Kunst, antikviteter & design, 12. august 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag