12132/43
Seks stole model “Pato Wood Base” af formbøjet plast med stel af sortlakeret egetræ. Udført hos Fredericia furniture. H. 80. (6)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser.
Kunst, antikviteter & design, 12. august 2021
Vurdering
Hammerslag