2040/689
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Komposition. Sign. Rob. Jacobsen, 244/250. Litografi i farver. Lysmål 53×71.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Vurdering
Hammerslag