Foto endnu ikke klar
893/643
Cornelius Völker (f. Kronach 1965)
Uden titel (Pige i kjole og blå sko). Sign. på bagsiden Cornelius Völker 1998. Olie på lærred. 195×130. Uindrammet.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 3. marts 2020
Vurdering
Hammerslag