12118/284
Klapbord af mahogni, sarg med skuffer. 20. årh. H. 51. L. 94/130. B. 53.
Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
Enkelte ridser og mærker.