12118/​284

Klapbord af mahogni, sarg med skuffer. 20. årh. H. 51. L. 94/130. B. 53.

Enkelte ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag