2450/​799

David Marshall

Skulpturel gnistfanger af poleret aluminium og messing. Stempelsigneret D. Marshall. H. inkl. håndtag 75. B. 79. D. 21.

Almindelig brugs- og alderspatina, herunder ridser og mærker. Mindre brugstegn. Håndtag noget løs.

I Lyngby
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?