899/1283
Anette Harboe Flensburg (f. Kolding 1961)
Uden titel, 2012. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 30×40.
Proveniens: Galleri Andersson/Sandström, Stockholm.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 9. december 2020
Vurdering
Hammerslag