1842/141
Ubekendt maler, 20. årh.
Italienske folkelivsscenerier. En sign. Graziano, Venezia. Vandfarve på papir. Lysmål 18×29,5. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Ældre malerier og møbler, 15. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag