732/1709
Poul Steffensen (f. Bjerringbro 1866, d. Aarhus 1923)
Ko, der slikker en anden ko i øjet. Sign. Poul Steffensen. 30×50.
Proveniens: Bygmester Peter Nielsens samling.
Malerier, 10. juni 2004
Vurdering
Hammerslag