2119/356
Victoriansk blomsterkumme af træ, beklædt med kviste. England, 19. årh.s slutning. H. 83. B. 95. D. 50.
Proveniens: Erik Brandt
Mindre skader. Støv.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
46 bud