2125/917
Dansk design
Et par pendler af opalglas med teak top. H. 40. (2)
Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og med smuds. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag