12114/78
Ove Køser (f. Juelsminde 1918)
Landskab. Sign. O. Køser. Olie på lærred. Lysmål 69×59. Rammemål 85×77.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag