2131/281
Et par franske Louis XVI armstole af bemalet bøgetræ. 18. årh.s slutning. (2)
Stel med brugsslitage og patina. Betræk af nyere dato.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag