2440/765
Wiliam Skotte Olsen (f. København 1945, d. sst. 2005)
Komposition med ansigt. Sign. WSO. Olie på lærred. 50×40.
Fra
i
Vurdering
11 bud
993125 | ||
206019 | ||
993125 | ||
1002358 | ||
993125 | ||
206019 | ||
1157071 | ||
206019 | ||
993125 | ||
818780 | ||
1157614 |