2014/​214

Asger Riber (f. 1897)

To drenge. Sign. Asger Riber 1924. Olie på malepap. 70×41.

Retoucherede ridser og nålehuller. Lille fold nedre venstre hjørne.

Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag