2009/564
Jasper Johns (f. Augusta, Georgia, USA 1930)
“Cup two Picasso”. Sign. i trykket Jasper Johns 1973. Litografi i farver. Bladstørrelse 31 × 24.
Original stand med små håndteringsmærker. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 25. februar 2020
Vurdering
Hammerslag