2009/​564

Jasper Johns (f. Augusta, Georgia, USA 1930)

“Cup two Picasso”. Sign. i trykket Jasper Johns 1973. Litografi i farver. Bladstørrelse 31 × 24.

Original stand med små håndteringsmærker. Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 25. februar 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag