2003/583
Leif Lage (f. Sorø 1933, d. København 2020)
To portrætter. Det ene sign. Kage 82. Akvarel på papir. Bladstørrelser hhv. 40×30 og 15×13. (2)
Original stand med små håndteringsmærker. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 14. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
25 bud