2143/860
Carl Erik Reimuth (f. 1953)
“Rød vinge”. Sign. på bagsiden Reimuth 85. Olie på lærred. 60×50. Uindrammet.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag