2138/1210
Emalje bæltespænde af forgyldt sterlingsølv prydet med guilloche emalje. L. ca. 6,5×8,5 cm. Ca. 1900.
Æske medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag