1917/1663
Buddhabuste af patineret bronze. Monteret på sokkel af træ. Thailand. 20. årh. H. 47. H. inklusiv sokkel 62.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Varia, 25. april 2019
Vurdering
Hammerslag
23 bud