2043/618
Otto Pedersen (f. Odense 1902, d. sst. 1995)
Kvinde. Sign. Otto P. Figur i skåren træ. H. 23,5.
Original stand.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud