2034/667
Poul Bjørklund (f. København 1909, d. Rødovre 1984)
“Selvportræt med blå hue”. Sign. Bjorklund 64. Olie på lærred. 46×38.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 18. august 2020
Vurdering
Hammerslag