Foto endnu ikke klar
893/​255

Gustaviansk konsol med plade af profileret hvid marmor, sarg udskåret med vinløv og rosetter, front med rosa medaljon med Amor og Phsyke i relief. 18. årh.s slutning. H. 77. B. 98. D. 55.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020

Vur­dering

30.000 DKK

Hammerslag