2427/139
Vilhelm Melbye (f. Helsingør 1824, d. Roskilde 1882)
Solnedgang over en kyst med fiskerbåde. Sign. V.M. 62. Olie på papir monteret på lærred. 22,5×33,5.
Vurdering
Hammerslag
26 bud
1000543 (Autobud) | ||
119988 | ||
1000543 (Autobud) | ||
119988 | ||
1000543 (Autobud) | ||
119988 | ||
1000543 | ||
1045108 (Autobud) | ||
312043 | ||
1045108 (Autobud) | ||
93336 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 |