2427/139
Vilhelm Melbye (f. Helsingør 1824, d. Roskilde 1882)
Solnedgang over en kyst med fiskerbåde. Sign. V.M. 62. Olie på papir monteret på lærred. 22,5×33,5.
Fra
i
Vurdering
15 bud
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 (Autobud) | ||
865048 | ||
1045108 |