2050/215
Ti middagsgafler af sølv. Tyskland og Danmark. 19. årh. Vægt 603 g. L. 20–21 cm. (10)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag