2131/995
Dansk møbeldesign
Spejl af fineret kirsebærtræ. H. 86. B. 66. D. 5.
Almindelig brugspatina, herunder ridser, mærker og hak. Løse samlinger.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag