2131/​995

Dansk møbeldesign

Spejl af fineret kirsebærtræ. H. 86. B. 66. D. 5.

Almindelig brugspatina, herunder ridser, mærker og hak. Løse samlinger.

Moderne kunst og design, 3. august 2021

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag