2124/101
Et par hurricanes af messing, dekorerede med roser, lampeskærme af optisk rillet glas. 19. årh. H. 47 og 48. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag