12116/141
En profileret ramme med perlestav og fransk forgyldning. 20. årh. Udskåret træ, gesso og bladguld på bolus. Lysmål 29,3×44,5. Rammemål 39×55.
Minimale brugsspor. I særdeles god stand.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag